Продавець diabet-class.com.ua - товары для диабетиков по самым низким ценам розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
2180 відгуків

У зв'язку з непередбаченими обставинами магазин тимчасово не працює. Усі замовлення будуть оброблені найближчим часом. Мирного неба та доброго дня

Атріум, проспект Дмитра Яворницького, 22 БЦ, 2 поверх, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000 филиалы: Одесса, Винница, Киев, Днепр, Кривой Рог, Запорожье, Дніпро, Україна
+380 (95) 576-40-40
+380 (93) 576-40-40
diabet-class.com.ua - товары для диабетиков по самым низким ценам

Дієта при діабеті II-го типу

Дієта при діабеті II-го типу

Дієта при діабеті II-го типу

Цукровий діабет являє собою ендокринне захворювання, при якому порушуються обмінні процеси в організмі людини. Діабет II-го типу або СД2 зустрічається значно частіше, ніж діабет I-го типу.

СД2 характеризується несприйняттям клітин до гормону інсуліну, який в свою чергу організовує утилізацію глюкози в організмі.

Детальну та корисну інформацію можна отримати, прочитавши книгу «Діабет 2 типу у дорослих різного віку». З її допомогою діабетик стане експертом у своїй захворюванні.

Важливість дієти при лікуванні

Для успішного контролю захворювання, хворий на діабет повинен знати, які продукти можна їсти, а також дотримуватися плану харчування, який допомагає ефективно управляти рівнем глюкози в крові.

Дуже важливо знати, споживання якої продукції слід гранично скоротити, що не можна їсти зовсім, а які дозволено вживати без обмежень.

Для того, щоб домогтися максимально стабільного результату в боротьбі з недугою, рекомендується повністю переглянути своє харчування.

Режим харчування для СД2

Раціон для діабетиків будується враховуючи глікемічний індекс споживаної продукції. Глікемічний індекс — показник швидкості всмоктування цукру в кров. Чим вище індекс, тим швидше глюкоза всмоктується в кров. При повільній швидкості всмоктування цукру, підшлункова залоза простіше справляється з навантаженням.

Які продукти виключити або обмежити

Виділяють три основні групи продуктів, вживання яких необхідно контролювати.

● Гранично обмежити продукти з високою калорійністю.

Приклади: масла, кисломолочні продукти, жирна риба, копченості,жирне м'ясо, солодкі напої, алкогольні напої, шоколад, тістечка, горіхи і насіннячка.

● Помірно лімітувати продукти середньої калорійності.

Приклади: макаронні вироби, яйця, нежирні сорти м'яса, хлібопродукти, картопля, крупи.

● Без обмежень можна вживати малокалорійні продукти і низькокалорійні напої, такі як: буряк, морква, огірки, помідори, будь-яка капуста, горох, мінеральна вода, чай або кава без вершків.

Спеціалізовані «діабетичні продукти

Цукрозамінники дозволяють надати їжі солодкий смак і не викликати стрибків рівня цукру в крові. Необхідно враховувати, що деякі цукрозамінники майже так само калорійні, як цукор, наприклад фруктоза або сорбіт. Варто віддати перевагу некалорійним варіантами: аспартам, цикламат, сахарин, стевіозид і сукралоза.

Більш докладно ознайомитися з принципами харчування і повернути психологічну стабільність допоможе книга «Діабет 2 типу у дорослих різного віку», випущена відомими терапевтами.

Замовити книгу можна через онлайн-магазин «Діабет-клас» з доставкою додому.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner